جهرت ورود به سایت تک بت کلیک کنید
حکم آنلاین در سایت تک بت
نوشته شده توسط : پریناز

معرفی سایت حکم آنلاین تک بت

اگر بخواهیم از بین بازی هایی که با ورق انجام می شوند، محبوب ترین و پرکاربرد ترین آن ها در ایران را نام بریم، بدون شک بازی حکم می تواند از بهترین گزینه ها باشد، تقریبا می توان مدعی بود که اکثریت افراد ایرانی که آشنایی معمولی با بازی های با برگ های پاسور دارند، بازی حکم آنلاین را به شکل مبتدی و یا حرفه ای بلدند.

حکم آنلاین در سایت تک بت

بازی حکم به شکل دو نفره یا یک نفره انحجام می شود و می توان ادعا داشت این بازی کمترین ارتباط را با شانس دارد و با کمی شانس و هوش و البته انتخاب حکم درست، برنده بازی بود. سایت پیش بینی تک بت از مکان های مناسب جهت بازی حکم است که در آن می توانید مهارت خود را در بازی حکم محک بزنید

نحوه بازی حکم آنلاین دو نفره به این ترتیب است که هر یک از بازیکنان در ابتدا دارای 5 برگ هستند و کسی که به عنوان حاکم انتخاب شده است حکم را بین گزینه های (خشت، گشنیز، پیک، دل، سرس، نرس، آس نرس، خال وسط یار) انتخاب می کند و دو برگ دارای کمترین ارزش را از دست خود حذف می کند.

از این به بعد برگ حکم دارای بالاترین ارزش در بین برگه ها هستند و بر تمام برگ ها ارجعیت دارند. به جز حالت سرس و نرس ها، که خال زمینه در اولویت است. کاربران به نوبت دو برگه انتخاب کرده و یکی را حذف و دیگری را انتخاب می کنند.

ترتیب ارزش برگ ها در این بازی به ترتیب آس، شاه، بی بی، سرباز و اعداد 10 تا است. البته در حالت نرس و آس نرس استثنا است که برگه های پایین تر بالا ترین ارزش را دارند. در بازی حکم، حالت آس نرس و نرس کاملا مشابه است و تنها تفاوت این است که در حالت آس نرس، آس کم ترین ارزش و در واقع بالاترین قدرت را داراست.

همان طور که از قوانین متوجه شدید این بازی بیشتر به هوش افراد در بازی وابسته است و شانس کمتر در آن دخیل است. در نتیجه اگر به مهارت خودتان در این بازی اطمینان دارید، می توانید با سرمایه گذاری در سایت تک بت، از طریق بازی حکم به در آمد مورد نظر خودتان دسترسی پیدا کنید .

بازی حکم در سایت تک بت در اختیار تمامی کاربران ایرانی قرار دارد و شما می توانید بدون نیاز به هیچ گونه فیلتر شکن و وی پی ان از طریق آدرس بدون فیلتر سایت تک بت وارد تک بت شوید.

لینک بدون فیلتر سایت تک بت به طور مداوم با تغییرات جزئی توسط تیم تک بت آپدیت می شود و در اختیار شما قرار می گیرد تا لذت بازی شرطی بدون فیلترینگ را در آن تجربه کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *