جهرت ورود به سایت تک بت کلیک کنید
بازی بلک جک در سایت تک بت
نوشته شده توسط : پریناز

معرفی سایت بازی بلک جک تک بت

بازی بلک جک از بازی های بسیار پر هیجان با برگ های پاسور است که در ایران بیشتر با نام بازی 21 و بعضا بانک شناخته می شود. بازی بلک جک از بازی هایی محسوب می شود که برای موفق بودن در آن به ترکیبی از هوش، مهارت، شانس و البته ریسک نیاز دارید. سایت شرط بندی تک بت طراحی کننده بازی بلک جک در محیطی منحصر به فرد است.

بازی بلک جک آنلاین در سایت تک بت

در این بازی یک نفر به عنوان بانک و یا بازی گردان انتخاب می شود و برگ ها را بین بازیکن و یا بازیکن پخش می کند. در اینجا حریف انتخاب می کند، قصد به دست آوردن چه مبلغی از بانک را دارد.

پس از این بازی گردان دور دوم از کارت ها را پخش می کند، این روند در بازی بلک جک تا زمانی ادامه خواهد یافت تا بازیکن حرف تصمیم بگیرد در یک برگ بازی را متوقف کند.

در واقع در بازی بلک جک آنلاین ، شخصی به عنوان برنده انتخاب می شود که مجموع ارزش برگ های دست او، به عدد 21 نزدیک تر باشد. اگر جمع اعداد به دست آمده در مجموع حتی یک شماره بیشتر از عدد 21 باشد، کاربر بازی را خواهد باخت.

نحوه ارزش گذاری برگ ها در این بازی به این شکل است که برگ آس دارای ارزش 11 ، برگ کینگ یا شاه ارزش 4، برگ کویین یا بی بی ارزش 3، برگ جک یا سرباز ارزش 2 و اعداد 2تا 10 ارزششان مطابق اعداد خودشان است.

استثنا طلایی در این بازی این است که اگر شخصی دو برگ آس را باهم بیاورد، با وجود اینکه در حقیقت جمع برگ های او 22 است، برنده بازی اعلام خواهد شد.

همچنین اگر حریف و بازی گردان در یک عدد مشخص و مساوی بازی را متوقف کنند، بازی به نفع بانک و بازی گردان اعلام می شود و بازنده باید مبلغ باخته را به بانک پس بدهد.

بازی بلک جک آنلاین

سایت بازی بلک جک آنلاین تک بت برای دسترسی و ورود به سایت نیازی به وی پی ان و فیلتر شکن ندارد. شما می توانید برای ورود به سایت بازی بلک جک آنلاین تک بت و شروع بازی بلک جک از طریق لینک بدون فیلتر سایت بازی بلک جک آنلاین تک بت اقدام کرده و بدون هیچ قطعی و کندی، بلک جک بازی کنید و برنده پول نقد شوید که به سرعت وارد حساب شما در حساب کاربری تک بت می شود. لینک بدون فیلتر سایت تک بت به صورت مدام آپدیت می شود و با سرعت بالا تر در اختیار کاربران قرار می گیرد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *